Erkek Gömlek Desenleri

12 May

Erkek Gömlek Desenleri

Bay gömlekleri, Günlük yaşantılarında ve spor pantolon üstüne kullanılan,yıllar önce bile çok fazla tercih edilen gündelik kıyafetlerimizdir.

Bu kıyafetler gündelik olmasının dışında çok daha farklı alanlarda da tercih edilmektedir, örnek olarak takım elbiselerin altlarında kullanılabilir, normal bir günde de giyilebileceği gibi, özel günlerde de çok fazla tercih edilmektedir.

Uzun yıllardan bu yana vintage giyim tarzı bu şekilde olmuştur, gömlekler erkekler tarafından çok fazla tutulmakta ve çok daha fazla tercih edilmektedir.

Gömlek desenleri erkekler tarafından giyim zamanına göre degişmektedir, bazı erkekler giyiminden taviz vermez ve hep aynı tarz giyinir, gömlek desenleri, Çizgili gömlek, ekose gömlek, düz gömlek, yamalı gömlek,armalı gömlek, vb. olarak degişmektedir.

Bay gömleklerinde birbirinden farklı modelleri ve birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur, çeşit fazlalığı seçim konusunu azda olsa zorlasa da, gömlekler herkesin zevkine göre oluşturulduğundan, hemen hemen herkes kendi tarzına uyan gömleği rahatlıkla seçebiliyor.

 

Takımelbise gömlek Uyumu


Tamamı

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: