Klasik gömlek

9 May

Klasik gömlek

Moda herzaman farkli yonlere yol almistir, yakası ve manşetleri sivri köşelere sahip erkekler arasında en çok giyilen modellerden biri klasik gömleklerdir.

Klasik gömlekler genel olarak iş hayatında takım elbiseyle birlikte tercih edilmektedir, erkek klasik gömlekleri sıklıkla kullanmasından dolayı genel görüş olarak gömlek erkek kıyafeti olarak benimsense de gömlekleri kadınlarda sıkça kullanmaktadır.

Erkekler ile kadınların gömlek modellerinde farklılıklar vardır, bu farklılıklar genel olarak vücut yapılarından kaynaklanmaktadır.

Kadın gömleklerinde klasik gömlekler daha çok işe giderken bir kumas eteğin üstünde giyilmektedir, bunun yanı sıra döpiyes takımlarda da düz klasik kadın gömlekleri sıklıkla tercih edilmektedir, iş hayatının ciddi ve resmi duruşunu yansıtan klasik gömleklerin kullanımı da oldukça yaygındır.

Klasik gömlek, denildiğinde akla aynı zamanda düz renkler de gelmektedir, Çünkü klasik bir gömleği en iyi yansıtan aslında düz beyaz bir gömlektir.

Bu rengin sadece beyaz olmasına da gerek yoktur düz mavi, düz pembe, düz sarı renkler de klasik gömleğin modelini ortaya koyacaktır, bu renklerin yanı sıra son zamanlarda moda olan gömlek renginden farklı olarak gömlek düğmelerinin olduğu bölümün iç kısmının farklı bir renkte garni olması da klasik gömleklerde gözlenen güzel detaylardandır.

klasik gömlek modelleri.
Tamamı

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: